AD Polska

GATES

 

Program Specjalny!


Weź udział w rankingu najlepszych i zdobądź bilet na tygodniowy pobyt w  MEKSYKU!

 

Zasady promocji:

W terminie 07.08 do 21.10.2017 zrób zakupy produktów GATES i zdobądź bilet lub smartfon IPhone 7 32 GB!

Codziennie sprawdzaj aktualne listę rankingową na swoim koncie w AD Klub oraz w programach zamówieniowych.

W rankingach bierze udział obrót na całości asortymentu produktów GATES.

 

Nagrody:

Najlepsi w rankingu otrzymają bilet dla jednej osoby na wyjazd na tygodniowe szkolenie które odobędzie się w hotelu 
RIU YUCATAN na Riwierze Majów w Meksyku.

 

Termin wyjazdu:  17 - 25 .11.2017

 

Dodatkowymi nagrodami za zajęcie kolejnych miejsc w rankingu są telefony IPhone 7 32 GB

 

 

HOTEL RIU YUCATAN 

Czterogwiazdkowy hotel położony tuż przy białej, piaszczystej plaży w prywatnej dzielnicy hotelowej Playacar, której centrum stanowi 18-dołkowe pole golfowe. Do tętniącej życiem miejscowości Playa del Carmen ok. 3 km. Playa del Carmen jest jedną z najgłębiej skrywanych tajemnic Meksyku.

To istny tropikalny raj położony między Cancun i Tulum, dzięki czemu miejsce to uważane jest za punkt centralny Riwiery Majów.

 

Plaża

Plaża otoczona jest dużą rafą koralową oraz krystalicznie czystymi, turkusowymi wodami. Właśnie tu można zrelaksować się, zagrać w siatkówkę plażową lub uprawiać sporty wodne. Jest możliwość wypożyczenia desek surfingowych, skuterów wodnych, kajaków oraz sprzętu do uprawiania body board. Delikatne fale idealnie nadają się dla młodszych dzieci, które mogą bawić się w wodzie w całkowitym bezpieczeństwie. W okolicy znajdują się dwie zatoki Punta Soliman, gdzie znajdą Państwo piękne plaże oraz drzewa palmowe. Goście mogą kąpać się wśród licznych ptaków i kolorowych rybek. Miejsce to jest szczególnie polecane miłośnikom nurkowania oraz wszystkim, którzy pragną uciec od tłumu turystów.

 

Sport i rozrywka:

All Inclusive: boisko sportowe, sala fitness, aqua aerobik i gimnastyka, windsurfing, kajaki, boogie boards, katamarany, sprzęt do nurkowania powierzchniowego, nurkowanie w basenie (1 x pobyt), siatkówka plażowa, tenis stołowy, rzutki, boccia, koszykówka w basenie, piłka wodna.

 

Wycieczka do Chichen Itza

 

 

Chichén Itzá to prekolumbijskie miasto i jedna z największych stref archeologicznych na świecie. Trzy najbardziej znane budowle to El Castillo, Świątynia Wojowników oraz boisko do gry w pelotę. W 2007 roku miasto uznano za jeden z siedmiu cudów świata nowożytnego. Czas na lunch. Po lunchu wizyta w kolonialnym mieście Valladolid. Około 60 min czasu wolnego. Możliwość zwiedzania atrakcji miasta: Katedry św. Gerwazego, Urzędu Miasta, parku Francisco Cantóna Rosado, centrum rękodzieła czy muezum San Roque. 

 

Wycieczka na wyspy Contoy i Mujeres.

 

Wyspa Contoy to dziewiczy zakątek Półwyspu Jukatan. Na jej terenie znajduje się Park Narodowy, w którym mieszkają liczne gatunki ptaków i żółwi morskich. Niezamieszkana, dzięki czemu wciąż zachowuje niepowtarzalny urok bezludnej, karaibskiej wyspy. Wyspa Mujeres z kolei położona jest vis-a-vis Cancun. Ma około 8 km długości - głównym środkiem transportu po wyspie są wózki golfowe. 

 

 

 

 

Copyright © 2011 ADPolska
All rights reserved

CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja:
Autodistribution Polska Sp. z o.o. | 31-752 Kraków, ul. Makuszyńskiego 24 | tel. 12 683 88 00, fax 12 643 78 82
e-mail: kontakt@adpolska.pl | NIP 872-207-62-58
KRS 0000034198 | XI Wydział Gospodarczy KRS Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia | Kapitał zakładowy: 14 580 500 zł
informacja o cookies