Serwisy

W dobie zwiększającej się konkurencyjności oraz rosnących wymagań Klienta, nieodzowne staje się wzmocnienie pozycji własnej placówki na rynku. Doskonałą odpowiedzią na rosnące oczekiwania rynku jest przyłączenie się do ogólnopolskiej sieci serwisowej, sygnowanej jednolitym logo w całym kraju, zorganizowanej i zarządzanej przez wiodącego dystrybutora części i akcesoriów samochodowych na rynku.

AD Serwis

AD Serwis jest największą w Europie siecią niezależnych warsztatów samochodowych, zrzeszającą ponad 4000 placówek w 27 krajach. Organizatorem założonej w 1985 roku sieci jest Autodistribution International z siedzibą w Belgii. W Polsce sieć AD Serwis tworzona jest od 2001 roku, a jej patronem jest Autodistribution Polska, która poprzez Hurtownie Partnerskie AD proponuje warsztatom naprawy pojazdów samochodowych szczególnego rodzaju współpracę, opartą na partnerskich zasadach. Sieć AD Serwis to odpowiedź na oczekiwania klientów, poszukujących bardziej atrakcyjnej cenowo alternatywy dla ASO, szczególnie w przypadku napraw pogwarancyjnych.

Auto Primo

Auto Primo łączy wysoką jakość usług z ich atrakcyjnymi cenami. Sieć zrzesza zarówno serwisy wyspecjalizowane w naprawie pojazdów poszczególnych marek, jak i zajmujące się wielomarkową obsługą eksploatacyjną. Wszystkie zachowują przy tym swoją indywidualność, włącznie z dotychczasową nazwą. Dodatkowy szyld AUTO PRIMO oznacza spełnienie pewnych standardów wizualizacyjnych oraz dostęp do olbrzymiego zaplecza części zamiennych w atrakcyjnych cenach.

Copyright © 2011 ADPolska
All rights reserved

CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja:
Autodistribution Polska Sp. z o.o. | 31-752 Kraków, ul. Makuszyńskiego 24 | tel. 12 683 88 00, fax 12 643 78 82
e-mail: kontakt@adpolska.pl | NIP 872-207-62-58
KRS 0000034198 | XI Wydział Gospodarczy KRS Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia | Kapitał zakładowy: 14 580 500 zł
informacja o cookies