Wydarzenia

Coraz bliżej finału konkursu Supermechanik AD 2017

Znamy już stu półfinalistów drugiej edycji konkursu Supermechanik AD. Do tego grona zakwalifikowało się 6 kobiet!

 

Pierwszy etap konkursu Supermechanik AD polegał na udzieleniu odpowiedzi na 40 pytań z zakresu budowy, diagnozy usterki i naprawy współczesnego samochodu. Każdy z uczestników - po zalogowaniu na platformie supermechanik.pl - miał do tego dziesięć prób, oczywiście z innym zestawem pytań.


„W tym roku do konkursu Supermechanik AD przystąpiło ponad trzy tysiące osób, czyli o połowę więcej niż w pierwszej edycji. Z jednej strony bardzo nas cieszy tak duże zainteresowanie, z drugiej jesteśmy pełni podziwu dla szerokiej wiedzy tych osób” - mówi Dawid Cieśla z AD Polska.


Zgodnie z regulaminem do półfinału konkursu zakwalifikowało się sto osób, które udzieliły najwięcej prawidłowych odpowiedzi w najkrótszym czasie. Najlepsza z nich uzyskała 37 punktów w czasie 00:15:41.


„Analizując wyniki, do zakwalifikowania się do półfinału wystarczyło poprawnie odpowiedzieć na 25 pytań w czasie około 30 minut. Podobnie jak przed rokiem, w konkursie uczestniczyło kilkanaście pań, ale tym razem aż sześć z nich powalczy o nagrodę główną” - dodaje Dawid Cieśla.


Drugi etap konkursu Supermechanik AD 2017 odbędzie się 2 września w Bukowinie Tatrzańskiej. Na początek półfinaliści zmierzą się z 45-minutowym testem pisemnym. Jeszcze tego samego dnia najlepsza dziesiątka wejdzie do półfinału zorganizowanego na wzór teleturnieju „Jeden z dziesięciu”. Dwie najlepsze osoby stanie przed zadaniem finałowym - usunięciem spreparowanych usterek w dwóch identycznych samochodach. Zwycięzca otrzyma kluczyki do nowego Opla Astra, a drugie miejsce zostanie nagrodzone voucherem o wartości 5 tysięcy złotych na zakupy w sieci AD Polska.


Partnerami głównymi projektu „Supermechanik AD 2017” są Castrol Edge, FRAM, Philips i Schaeffler ze swoimi markami LUK, INA i FAG, zaś wsparcie merytoryczne zapewniają BETiS i HaynesPro.

Copyright © 2011 ADPolska
All rights reserved

CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja:
Autodistribution Polska Sp. z o.o. | 31-752 Kraków, ul. Makuszyńskiego 24 | tel. 12 683 88 00, fax 12 643 78 82
e-mail: kontakt@adpolska.pl | NIP 872-207-62-58
KRS 0000034198 | XI Wydział Gospodarczy KRS Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia | Kapitał zakładowy: 14 580 500 zł
informacja o cookies