Wydarzenia

Razem dla bezpieczeństwa na drodze

Shell Polska Sp. z o.o. został oficjalnym partnerem Akademii Auto Świat. Celem współpracy jest podnoszenie jakości szkolenia kierowców w Polsce, w którym kluczową rolę odgrywają - strategiczne dla Shell - kwestie bezpieczeństwa.

 

Rosnąca liczba aut na polskich drogach przy jednoczesnym niedoskonałym systemie szkolenia stają się coraz większym wyzwaniem zarówno dla przyszłych kierowców, jak i instruktorów placówek przygotowujących kolejnych uczestników ruchu drogowego. Partnerstwo Shell z Akademią Auto Świat zakłada edukację komunikacyjną, której priorytetem jest wzrost jakości kształcenia, a tym samym poprawa bezpieczeństwa na drodze.

 

Akademia Auto Świat to nowoczesna sieć szkół jazdy zrzeszona pod marką Auto Świat – najpoczytniejszego magazynu motoryzacyjnego w Polsce. Placówki Akademii Auto Świat wyznaczają nowe standardy na rynku, oferując wysoki poziom szkolenia zarówno z zakresu techniki jazdy, jak i metodyki nauczania, psychologii i komunikacji.

 

„Budując koncepcję Akademii Auto Świat jej twórcy wyszli od jakości i bezpieczeństwa, które w Shell są priorytetowe. Akademia to, jedyna taka sieć na rynku, w której niezależnie od lokalizacji obowiązują takie same, wysokie standardy obsługi klienta oraz szkolenia. Dla nas to gwarancja realnego wpływu na jakość przygotowania przyszłych uczestników ruchu drogowego i to przede wszystkim zdecydowało o zaangażowaniu Shell w projekt Akademii Auto Świat” – mówi Paweł Odrzywołek, Dyrektor Działu Stacji Paliw, Shell Polska.

 

Shell. Serdecznie witamy
Współpraca z Akademią Auto Świat jest pierwszą lokalną, edukacyjną inicjatywą Shell na tak szeroką skalę. Dzięki strategicznemu partnerstwu marka Shell, od lipca br. towarzyszyć będzie młodym kierowcom w trakcie całego procesu nauczania teoretycznego i praktycznego. Eksperci Shell opracują materiały szkoleniowe dla instruktorów i kursantów, a do mediów trafi szereg materiałów poradnikowych między innymi na temat bezpiecznej i komfortowej jazdy, planowania podróży czy tankowania gazu. Ponadto na stacjach paliwowych Shell realizowane będą akcje partnerskie promujące bezpieczną jazdę, a niektóre z nich staną się też miejscem rozpoczęcia i zakończenia lekcji jazdy.

Copyright © 2011 ADPolska
All rights reserved

CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja:
Autodistribution Polska Sp. z o.o. | 31-752 Kraków, ul. Makuszyńskiego 24 | tel. 12 683 88 00, fax 12 643 78 82
e-mail: kontakt@adpolska.pl | NIP 872-207-62-58
KRS 0000034198 | XI Wydział Gospodarczy KRS Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia | Kapitał zakładowy: 14 580 500 zł
informacja o cookies